Please assign a menu to the primary menu location under MENU

GenelKişisel BakımModa

Cilt Tonunuza Uygun Ruj Rengi Nasıl Olmalı Merak Ediyor Musunuz?

242views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bazı iddialı renkler var ki her tende kendini göstermeyebiliyor. Bu durumda en belirleyici rol ten renginiz. Hiç makyaj yapmadığınız anlarda sadece dudağınızı renklendirmeniz bile belki soluk görünümlü yüzünüze renk, canlılık katacaktır. Saç renginize ve teninize göre uygun ruj rengi seçimleri değişim göstermekle birlikte size en çok yakışacak renkleri sizin için derledik.

Esmer Tenlilere Uygun Ruj Rengi

Parlak karamel, koyu kahve ve koyu kırmızı tonları size çok yakışacaktır. Özellikle koyu mat rujlar tercihiniz olsun. Bu renkleri makyaj çantanızdan hiç eksik etmemelisiniz.

Açık Tenlilere Uygun Renk

Açık tenliyseniz ruj rengi seçiminde önceliğiniz canlı ve koyu tonlar olmalı. Ancak koyuluğun dozajını iyi ayarlamak gerekiyor zira açık ten renginizde kan kırmızı dudaklar çiğ durabilir, bu da sizi şıklıktan uzaklaştırır.

Renkli rujlar en çok size yakışacaktır. Hafif kırmızı, koyu ve açık pembe tonları ve kayısı tonları açık tenliler için olmazsa olmaz renklerden birkaçıdır.

Cilt Tonunuza Uygun Ruj seçimi

Kumral Tenlilere Uygun Renk

Kumral tenliyseniz renk konusunda en şanslı olanlardansınız. Renk sınırlamanız, esmer ve açık tenli kadınlara kıyasla yok denecek kadar azdır. Çünkü hemen hemen her ruj rengi teninize yakışacaktır: Kırmızı, şeftali ve kiremit rengi gibi renkler vazgeçilmezleriniz arasında yer almalı.

ruj seçimi

Bir Makyaj Çantasında Olması Gereken Ürünler

Ruj önerisi için tıklayın.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response