Please assign a menu to the primary menu location under MENU

SporTasarımYaşam

Aktivitelerinize Eşlik Edecek 4 Teknolojik Akıllı Saat

168views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akıllı Saat

Spor salonuna gitmek, doğada koşular veya sahilde yürüyüşler yapmak, yüzmek veya en azından parklardaki spor aletlerini kullanarak biraz da olsun sağlıklı bir yaşam için çaba göstermek. Günümüzde aşırı kilolar her geçen gün ile birlikte daha büyük bir sorun haline gelirken, çoğu insan da spor yapmaya daha yatkın hale geliyor. Ya da daha güzel bir vücuda sahip olmak için sağlıklı bir yaşam tarzı oturtmaya çalışıyorlar. Bu sağlıklı yaşam ve spor trendinin içinde teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte saatler veya bileklikler gibi birçok giyilebilir teknolojik aksesuarlarda kullanıcılara sunuluyor. Apple’ın geçen Salı günü iPhone X ile birlikte tanıttığı yeni Apple Watch Series 3 SmartWatch ürününün de raflardaki yerini almaya sayılı günler kala, biz de kendimizce seçtiğimiz 4 tane giyilebilir teknolojik spor aksesuarlarını tanıtmaya çalışacağız.

FitBit Charge 2 Teknolojik Akıllı Saat

FitBit Charge 2 giyilebilir teknolojiler bölümündeki en iyi markalardan biri olan FitBit, geliştirilmiş bir üst sürümü olan Charge 2 ile konumunu daha da güçlendiriyor. Bir önceki sürümlerine göre 4 kat daha büyük bir OLED ekrana sahip olan FitBit Charge 2, içinde yüklü olan SmartTrack programı ile hangi aktiviteyi yapıyorsanız –koşmak veya bisiklet sürmek–  otomatik olarak algılayıp, kendini ona göre programlayabiliyor. FitBit Charge 2, uyuduğunuz zaman ki vücut aktivitelerinizi ya da spor yaparken veya dinlenme sürecinizdeki nabzınızı size bildirirken ayrıca nefesinizi de kontrollü bir şekilde alıp vermenize yardım ederek bir bakıma nefesinize rehberlik ediyor. FitBit Charge 2 nabzınızı ölçerek, sizin için en iyi ritmi buluyor ve nefes alış verişlerinizi bir düzene sokmanıza yardımcı oluyor.

FitBit Charge 2

 

Nokia Steel HR Teknolojik Akıllı Saat

Nokia Steel HR Paslanmaz çelik kaplaması ile Nokia Steel HR, kalp atışlarınızı 7 gün 24 saat boyunca ölçerek verilerinizi Nokia’nın ödüllü Health Mate uygulamasına depoluyor ve size de istediğiniz zaman kontrol etmek kalıyor. 25 günlük pil süresi ile birçok rakibini geride bırakmayı başarabilen Nokia Steel HR, tasarımı ile de göz alıcı bir saat görüntüsü sunuyor.
Tek eksiğinin –diğer akıllı saatlere göre- GPS’nin olmaması olan saat, adımlarınızı, uykunuzu ve kalorilerinizi tam olarak doğru bir şekilde ölçüp kaydedebiliyor.

Range Steelhr

TomTom Touch Teknolojik Akıllı Saat

TomTom Touch Çoğu kişi spor yaparken öncelikli olarak kilo vermek ve verdiği kiloları en doğru şekilde takip edebilmek ister. TomTom Touch, kullanıcılarına ağırlıklarını ve vücut kompozisyonlarının analizlerini yapabilecekleri bir fırsat sunuyor. Hem de bunun için sadece tek bir parmağınızı TomTom Touch’ın ekranına bastırmanız yeterli. TomTom Touch’ın içine gömülü olarak bulunan sensörler, size vücudunuzun yağ ve kas oranları ile ilgili kesin bir analizini sunacaktır. Bu analizlerin yanında ayrıca TomTom Touch ile adımlarınızı, uykunuzu ve kalp ritminizi de takip edebilirsiniz.

TomTom Touch

Apple Watch Series 2 Teknolojik Akıllı Saat

Piyasadaki giyilebilir teknolojik aksesuarlar içerisinde, kalp atışını en doğru şekilde ölçüp verilendirebilen sensörleri bulunan Series 2 SmartWatch bu özelliği ile rakiplerinin önüne çıkıyor. Kullanımının kolaylığı ve sadece spor için değil günlük yaşam içinde de kullanıma uygun oluşu artı bir özellik daha katıyor. Ayrıca dayanıklılığı 50 metre derinliğe kadar çıkabilen su geçirmezlik özelliği ile yüzme sporu içinde elverişli olan aksesuar, bu özellikleri ile kategorisinde kendisine ilk sıralarda yer buluyor.

Apple Watch Series 2 Smartwatch

Apple sitesinden akıllı saatlerer gözatın.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response