Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Moda

Ayakkabı Modeline Henüz Karar Verememiş Kadınlar Bu Rehbere!

Sabrina Kihm Kadınlar için Şık Tasarım Ayakkabılar Üretiyor
215views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ayakkabılar yüzyıllardır birçok kadının tutkusu…

Eski bir tenisçi olan Sabrina Kihm de ayakkabılara tutkuyla bakan biri. Birçok kadın gibi o da rahat-şık niteliklerinin bir kadın ayakkabı modelinde toplanmamasından rahatsız olmuş ve bunun üzerine kendi ayak şekline göre bir prototip üretmiş. Ürettiği prototipin müşterilerine uyacağını var sayarak çıktığı bu yolda, işine başladığı ilk zamanlarda geri dönüş alamadığı için aklında soru işaretleri oluşmuş. Fakat bu olumsuzluktan etkilenmemeye çalışarak birkaç farklı model daha geliştirerek, bu tasarım ayakkabı modellerini dijital medya aracılığıyla meraklılarına sunmuş. Instagram sayesinde satışlarını arttırdığını söyleyen Sabrina, onu destekleyen herkese ve Instagram’a teşekkür ediyor. Bobobali’nin Instagram adresi ise “@bobobali”.

Ayakkabı Canavarları “Bobogirl”

Sabrina takipçilerini “Bobogirl” olarak adlandırıyor. Bu adlandırmanın açılımıysa “bohem-burjuva kızlar”. Takipçilerini bu şekilde adlandırmasının bir sebebi var. Ürettiği tasarım ayakkabıları satın alanların meraklı, korkusuz, gezmeyi, okumayı, öğrenmeyi seven kişiler olarak tanımlıyor. “Bobogirls” tanımına uyan kızlar, topluma nasıl ayak uyduracağını çok iyi biliyor. “Bobogirl”lerin Bobobali’yi tercih etmelerinin bir diğer sebebi de Sabrina’nın tanımladığı karakteristik özelliklere sahip olmaları.

Sabrina Kihm Kadınlar için Şık Tasarım Ayakkabılar Üretiyor

Hobi olarak başlayan yolculuk markaya dönüştü…

Sabrina başta kendi ihtiyacına yönelik ürettiği tasarım ayakkabıları Instagram’da yayınladığı fotoğraflarla tanıtmaya başlamış. Fotoğraf çekimlerini plan yapmadan, doğal bir yolla gerçekleştirdiğini söylüyor. Bobobali’nin böylesine sevilen bir markaya dönüşmesiyse elbette ki doğallığından geliyor. Bu durumun müşteriyle kendisini daha yakın bir pozisyona getirdiğini vurguluyor. Aynı zamanda şimdiye kadar hiçbir ürünün iade edilmemiş olmasıysa, ürünlerin rahatlığını ve uyumluluğunu özetleyen bir durum.

Tasarladığı çok fonksiyonlu çizmelerin en önemli özelliği, farklı kullanım biçimlerine sahip olması. Tüy, boncuk gibi aksesuarlarla bohem bir hava katılabilen bu çizmeler isteğe bağlı olarak uzun veya kısa formda kullanılabiliyor.

Sabrina Kihm Kadınlar için Şık Tasarım Ayakkabılar Üretiyor

Sabrina, markasını günümüzün seri üretim yapan ayakkabı markalarından çok farklı bir yere konumlandırıyor. Fabrikasyondan uzak, kişisel özellikler baz alınarak tasarlanan bu ürünler kişiye kendini daha özel hissettirecek nitelikler barındırıyor. Benzersiz tasarımıyla ve fonksiyonluluğuyla kullanıcıyı da tasarım aşamasına dahil eden Bobobali, müşterilerinin kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor.

 

Kadın Ayakkabı Modelleri İçin Sabrina Kihm’in Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bobobali

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

1 Comment

Leave a Response