Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Kişisel BakımYaşam

Kısa Sürede Hızlı Hazırlanmak

222views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hayatımızın koşuşturmacayla geçtiği zamanlar, kısıtlı zamanlar ve 5 dk daha fazla uykuya ihtiyacımız olan dakikalar… Hızlı hazırlanmak yaşam mücadelesine dönüşebiliyor.

Hızlı hazırlanmamız gerektiğinde ne kadar az zamanımız olsa da beş dakikalık kısa duş aslında hazırlanmanızı kolaylaştırır. Makyaj, taze ve arınmış ciltte daha güzel duracağı için çok fazla zaman kaybetmeyeceksiniz. Duştan çıktıktan sonra saçınızı doğal bir şekilde havluyla kurulamaya bırakırken diğer işlerimizi de halledebiliriz. Bu sırada; kahvaltı gerekiyorsa hızlı bir kahvaltı iyi gelecektir.

 

 

Makyaj

 

 

  • Renkli nemlendiriciler ile cilt tonunuzu eşitlerseniz hem daha canlı görüneceksiniz hem de uygulaması daha kolay olacaktır.
  • Hızlıca kaşlarınızı tarayıp boşlukları doldurun. Kaşlar yüz hatlarınızı netleştirip, daha etkili bakışlara sahip olmanızı ve makyajınızın da güzel gözükmesini sağlar.
  • Göz kapaklarınızı nude tonlarda far sürdükten sonra üst kirpiklerinize rimel sürmek yeterli olur.
  • Ten renginize uygun allığınızı sürdükten sonra ruj yerine dudak kalemi kullanırsanız hem daha kolay sürülecek hem de daha kalıcı olacaktır.

 

 

Kıyafet

 

 

  • Kıyafetlerinizi akşamdan hazırlayın. Hava durumunu kontrol etmeyi de unutmayın! 🙂
  • Eğer ne giyeceğinize karar veremezseniz, o gün sevdiğiniz kıyafetlerin bile yakışmadığını düşünürseniz siyah tercih edin her zaman kurtarıcı bir tercih.
  • Basit giyinin düz renklerde bir gömlek, tişört ile pantolon ya da elbise.

https://blog.taglistapp.com/vucut-tipine-gore-elbise-secimi/

Kontrol

Evden hızlı çıkmanın etkisiyle bir şey unutmayın vakit kazanacağım derken geri dönmek daha çok vakit kaybettirebilir. Çanta kontrolü ile yanınıza yardımcı makyaj malzemelerinizi de aldıktan sonra mücadeleyi kazanmış olup, evden çıkmaya hazırsınız!

https://blog.taglistapp.com/saglikli-yasam-icin-tuyolar/

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response