Please assign a menu to the primary menu location under MENU

GenelYaşam

Ünlü İsimler Hakkında Ortaya Atılmış Komplo Teorileri

275views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Beyonce Hamile Değildi

Beyonce, katıldığı bir TV programında karnının katlanmasıyla birlikte teorisyenler tarafından hamile olmadığı iddiası ortaya atıldı. Hamile bir kadının karnının hiçbir şekilde katlanmayacağı, konserlerindeki dans gösterileri ve Blue Ivy’nin hamileliğine ilişkin çok az fotoğrafı olmasını dayanak olarak gösterdiler.

Avril Lavigne 2003 Yılında Öldü

Avril Lavigne’nin değişen kariyer çizgisi ilk yıllarından itibaren onu takip eden hayranlarını oldukça incitmiş olacak ki ortaya böyle bir teori atıldı. Avril’in 2003 yılında dedesinin ardından geçirdiği Lyme hastalığından sonra içine kapandığı ve intihar ettiği öne sürüldü. Müzik şirketi genç şarkıcının yükselen başarısını devam ettirebilmek için yerine ona ikizi kadar benzeyen Melissa Vendella’yı geçirdi.

Keanu Reeves Ölümsüz

Tamam kabul, bu teori biraz absürt ama sebeplerini duymadan önce karar vermeyin. Tarih boyunca bir sürü görüntü ikizine sahip olan Reeves, adını duyurmuş geçmişteki ikizlerinin şüpheli cenazeleri ve bilinen son görüntü ikizinin cesedinin bulunamaması gibi sebepler teoriyi oldukça güçlendiriyor. Gerçek sebebi asla yaşlanmaması ve sahip olduğu genlerin sırrını merak etmemiz olmazdı elbette.

Beyonce Kardeşi Solange Knowles’ın Annesi

İlk duyulduğunda insanların kafasında soru işaretleri uyandıran belki de gerçeğe en yakın teoriyle karşı karşıyayız. Çünkü bu teorinin dayanak noktası Beyonce’un kuzeni Ang ! Ang’in iki kardeşin aslında anne-kız olduğunu bir internet sitesinde paylaşmasından sonra birçok insan bu bilginin doğruluğundan emin oldular. Lakin Beyonce ve Solange aralarında 5 yaş fark var. İnsanlar Beyonce’un  daha erken doğduğunu söyleyerek bunun için de bir dayanak noktası oluştursa da aklımıza pek yatmadı.

Katy Perry aslında Jon Benet

90’lı yılların güzellik kraliçesi Jon Benet trajik bir ölümle hayata gözlerini yumduktan sonra ölümü bir sır perdesi olarak tarihin tozlu sayfalarında kaldı. Ancak teorisyenlerin iddialarına göre Katy Perry Jon Benet’in büyümüş haliydi. Ancak Jon Benet eğer yaşasaydı 27 yaşında olacaktı ki Katy Perry 33 yaşında bu da teorinin asılsız olduğunu kanıtlıyor.

Paul McCartney Yıllardır Ölü

Paul McCartney’nin ölü olduğu haberleri 1969 yılında bir üniversite dergisinde Beatles’ın çalkantılı günler geçirdiği bir dönemde yayınlandı. İnsanlar ellerinde Paul’un öldüğüne dair delilleri olduğunu söyledi. Ayrıca teorisyenler grubun bir çok şarkısının içerisinde Paul’un ölümüne dair saklı detaylar gizlendiğini iddia etti. Paul’un ölümünden sonra ona çok benzeyen insanlar arasında yapılan yarışmada galip gelen William Shears Campbell küçük estetik operasyonlardan sonra Beatles’taki yerini alır. Yine de grup içerisindeki büyük kavgalardan sonra gruptan ayrıldı.

Lindsay Lohan’in İkiz Kardeşi Vardı

Teorisyenlere göre Lindsay Lohan’in ikiz kardeşi vardı. İkisi de The Parent Trap filminde birlikte rol aldı. Maalesef çekimlerden kısa bir zaman sonra trafik kazasında Kelsey hayatını kaybetti. Bu olayın ardından Disney bu durumu Lindsay’in iki rolü de oynadığını söylerek gizledi.

Taylor Swift’in Bilinmeyen Kardeşi

Bu teorinin gerçekliği, doğruluğu tartışmaya oldukça açık. Doğru olup olmadığı bile kesin değil ancak oldukça ilginç bir benzerlik söz konusu olduğu için paylaşmak istedik. Mc Donalds’ın Japonya reklamında rol alan manken Agota Varga’nın Taylor Swift’in bilinmeyen kardeşi olduğu iddia ediliyor.

Khloe Kardashian’ın Babası Aslında O.J Simpson

Son yılların en gözde ailesi hakkında ortaya atılan bu teori uzun süre konuşulacağa benziyor. Khloe Kardashian’ın diğer aile üyelerinden fiziksel özellikleriyle ayrılması ve yıllar boyu süren belirsizliğin ardından gündeme O.J. Simpson’ın Khloe’nin babası olacağı yönündeki iddialar geldi. Ancak bu teorinin aslında bir şaka olduğunu Khloe Kardashian’nın şu sözlerine dayanarak anlayabiliriz.  “ Bazı günler O.J’in kızıyım bazı günler de Robert Kardashian’ın “

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response