Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Kişisel Bakım

Kurtarıcınız Olmaya Aday 5 Elektrikli Tıraş Makinesi

165views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akşam yorgunluktan dolayı uğraşılmak istenmeyen ve sabah hallederim diye bırakılan sakallar çoğu erkeğin sıkıntısıdır. Fakat sabah için kurduğunuz alarmın çalmadığını görüp, hemen evden çıkmazsanız önemli bir toplantıya geç kalacağınızı fark ettiğinizde veya en yakın arkadaşınızın düğününe yetişememe olasılığınız olduğunda bu sıkıntı katlanılamaz bir hale dönüşebiliyor.

Bu tarz sıkıntıların önüne geçmek için, elektrikli tıraş makineleri erkeklerin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olmaya aday gösterilebilir. Hızlı ve pratik olduğu kadar normal tıraş bıçaklarından daha iyi bir sonuç da verebilen elektrikli tıraş makineleri birçok özelliği ile kullanıcılarına bekledikleri deneyimi de sunabiliyor.

Cilt hassasiyetine veya sahip olunan sakal türüne göre ayarlanabilen elektrikli tıraş makinelerini bu yazımızda seçtiğimiz 5 tane ürünün özellikleri ile tanıtacağız.

 

Braun Series 7-790cc Elektrikli Tıraş Makinesi

Cildin hassasiyetine göre üç farklı hız çeşidi sunan Braun’un bu ürünü, kullanıcılar arasındaki favori ürünlerden birisi. 360 derece dönen başlığı ile birlikte yüzünüzün her tarafına rahatlıkla ulaşabilme imkanı sağlamasının yanında tıraş anında verdiği 10,000 adet mikro titreşimler ile daha hızlı ve iyi bir tıraş deneyimi de sunuyor.

Hızlı şarj olma özelliği, tek şarj dolumu ile 50 dakikaya kadar varan çalışma süresi ve temizliğinin kolaylığı sayesinde Braun Series 7-790cc, bu segmentte iyi bir konumda bulunurken, tek olumsuzluğu olarak kuru tıraş olma özelliğinin bulunmaması olarak gösterilebilir.

Braun Series 7-790cc

 

Panasonic ES-LV Model Elektrikli Tıraş Makineleri

Panasonic, ES-LV modeli altında kullanıcılara 3 farklı elektrikli tıraş makinesi sunmasının yanında dünyanın ilk 5 bıçaklı makinesini de sunuyor. Otomatik şarj ve temizleme sisteminin yanı sıra 30 derece dönebilen nano bıçakları ile birlikte kategorisinde öne çıkan ürünlerden birisi. Ayrıca ıslak veya kuru fark etmeksizin iki farklı tıraş deneyimi de sunabiliyor.

Yüzde 100 su geçirmez özelliği ile duşta veya banyoda da kullanım özelliğine sahip olması ürünü bir adım daha öne çıkartıyor. Tutuşunun biraz hantal kalması ve cilt hassasiyetine sahip olanlar için ise biraz fazla sert bir tıraş deneyimi sunması da eksileri arasında.

Panasonic ES-LV Model Elektrikli Tıraş Makinesi
Panasonic ES-LV Model

 

Philips Norelco Series 9000 Elektrikli Tıraş Makinesi

Piyasadaki en iyi döner tıraş makinesi özelliğine sahip olan bu ürün, yüzünüzde rahatlıkla hareket ettirebileceğiniz bıçakları ile oldukça yakın bir tıraş deneyimi alabilmenize olanak sağlıyor. Başlığında bulunan 3 katmanlı olukları ile farklı tipte sakallar için uygun kesimler sağlayabilen Norelco, SmartClean(Akıllı Temizlik) özelliği sayesinde de şarj anında kendi kendini yıkama, yağlama ve kurutma özelliğine de sahip bir elektrikli tıraş makinesi.

Philips Norelco Series 9000 Elektrikli Tıraş Makinesi
Philips Norelco Series 9000

Braun CoolTech Elektrikli Tıraş Makinesi

Braun CoolTech, başlığına eklenmiş soğutucu alüminyum barlar ile tıraştan sonra ortaya çıkan yanıkları en aza indirebilme özelliği ile sahip olmak isteyebileceğiniz bir ürün.

Philips’in Norelco serisinin kendi kendini şarj ederken temizleme özelliğini bu üründe de görebiliyoruz. Fakat Braun CoolTech farklı olarak temizliğin ardından bir sonraki tıraşınızda hafif bir ferahlatıcı limon kokusu almanızı sağlıyor.

Bu ürünün tek eksiği ise, kutusunda kuru ve ıslak tıraşa uygun yazmasına rağmen, tıraş losyonları, jelleri veya köpükleri ile kullanılamıyor olması.

Braun CoolTech Elektrikli Tıraş Makinesi
Braun CoolTech

 

Remington XR1470 HyperFlex Elektrikli Tıraş Makinesi

Kuru ve ıslak tıraşa uygun olması ile Remington’ın bu ürünü, yüzünüzdeki farklı açı ve çevrelere uyum sağlayan esnek kafası ile de her tıraşınızdan pürüzsüzlük ve rahatlık hissini almanızı mümkün kılıyor.

İlave olarak Turbo Mod özelliğinin kullanılmaya başlaması ile motor hızını %10 daha da artırarak kalın ve yoğun saçlarınızı istediğiniz zaman kesebilirsiniz. Anti-Microbial(Anti-Mikrobiyal) özelliği başlığında mikropların gelişmesini önlerken, lityum bataryası ise kablosuz 60 dakika süren bir çalışma süresi sunuyor.

Remington XR1470 HyperFlex Elektrikli Tıraş Makinesi
Remington XR1470 HyperFlex

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response