Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Kişisel Bakım

Makyajım Tüm Gün Benimle Kalsın İstiyorum Ama Nasıl?

160views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Göz farını çok güzel dağıttığın, keskin bir şekilde çektiğin eyeliner ve yaptığın kontür ile makyajın fevkalede evden çıktığın sabahın sadece bir kaç saat sonrası aynaya baktığında bir de ne görürsün sabahki makyajın yerinde yeller esiyor.

Dur panik yapma! Söyleyeceğimiz tavsiyeler yaz aylarında daha çok işine yarar eminiz ama bunları kulağına küpe edip mümkün olduğunca uygulamaya bak.

Makyaj Bazı Olmadan Asla

İlk duyduğunda makyaj bazı cidden gerekli mi diye düşünceler insanın aklını karıştırıyor. Özellikle yaz aylarında cilt tipine uygun bir makyaj bazıyla makyaja başlandığında makyajın dayanıklılık süresi insanı cidden şaşırtıyor. İsterseniz sadece T bölgenize sürerek fondöteninizin dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Piyasada olan makyaj bazlarını kıyaslayarak kendi cilt tipinize uygun olan makyaj bazını günlük rutininize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı bir alternatif arayışındaysanız Niveanın After Shave Balsamını deneyebilirsiniz.

Ne Kadar Az O Kadar İyi

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında yüze uygulanan kat kat uygulanan ürünler belirli bir noktadan sonra kusma yapabiliyor. Kapatıcılığı yüksek olan ürünler ciltte bıraktığı ağırlık hissiyle hem sizi rahatsız hissettirecektir hem de sıcak havadan dolayı topaklanma yaparak pek de güzel bir görüntü oluşturmayacaktır. Bunun yerine kapatıcılığı bir tık yüksek BB ve CC kremler kullanarak daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Krem/Likit Ürünlere Göz Atın

Toz ürünlere kıyasla krem/likit ürünler cilde daha iyi tutunur. Krem/ likit ürünler cilt ile bütünleştiği için makyajsız bir görüntü isteyenler için ideal makyaj ürünü olacaktır. Makyajınızın kalıcılığını arttırmak için isterseniz kullandığınız krem ürünler üzerine toz üründe kullanabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Ürünler Kullanın

Özellikle göz makyajlarında kullanılan maskaralar sıcak günlerde akma yapabiliyor. Suya dayanıklı ürünlerde istenilen verimi elde etmek zor olduğu için günlük olarak kullandığınız maskaranızı tek kat sürdüğünüz suya dayanıklı maskaranın üzerine uygulayabilirsiniz. Plajda yüzünde az da olsa renk isteyenler de suya dayanıklı makyaj ürünlerine göz atabilirler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response