Please assign a menu to the primary menu location under MENU

GenelYaşam

Okula Dönüş Alışverişinde Severek Alacağınız 7 Ürün

152views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Okulların açılmasına az bir süre kala alışverişinizi tamamlamadan önce size önereceğimiz ürünlere göz atarak okulda ve günlük hayatınızda işinizi kolaylaştıracak ürünü ya da ürünleri bulabilirsiniz.

  1.  Okul mu Laptop Çantası mı ?

Bu tarz bir çanta ile okula kendi bilgisayarını götüren öğrencilerdenseniz, hem bilgisayarınıza zarar vermez hem de iki çanta taşımak zorunda kalmazsınız. Kendi içerisinde ayrılan bölümleri sayesinde bir kısmını laptop için kullanırken diğer kısmını defter ve kitaplarınız için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çok işlevli ama kaba bir görünümden uzak bir çanta edinmiş olursunuz.

 

  1. Ajandalar

Akıllı telefonlarımızda günlük hatta aylık planlarımızı belirleyen uygulamalar olsa bile kalem ve defter kullanmak çoğu insanda devamlılık hissi yaratıyor. Güzel görünümlü defter kapakları ve defteri özelleştirme isteği insanı uygulamalardan ziyade ajanda kullanmaya teşvik ediyor. Sizde defter ve kalem kullanımından yanaysanız ajanda kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

  1. Çok Amaçlı Not defteri

Kalemi nereye koymuştum ? Bu post-itler umarım kaybolmaz. Çantamızda bulundurmak istediğimiz ama masamızda kalabalık bir görünüm istemediğimiz zamanlar bu tarz bir ürün kurtarıcımız oluyor. Kalem ve post-iti bir arada tutan bu defterler sayesinde not almak daha kolay olurken aynı zamanda bir çok ürünü taşıma zahmetinden kurtuluyoruz.

 

  1. Her şeyi Yazdır

3 boyutlu yazıcılar artık her yerde. Dünya 3D basım ile teknolojiyi bir adım ileri taşırken bizlerde bu teknolojiyi neden kendimiz için kullanmayalım? İsterseniz kendi kişiselleştirilmiş eşyalarınızı yapabileceğiniz gibi 3D teknolojisini iyice araştırıp bu konuda kendinizi geliştirip sınırları aşabilirsiniz. Eğlenmek ve aynı zamanda yaptığım şeyi somut olarak görmek istiyorum diyorsanız doğru üründesiniz.

 

  1. Hepsi Bir Arada

Büyük çantalar taşımaktan hoşlanmıyor ve küçük bir çantaya da her şeyi sığdırabilmek hoş olur diye düşünüyorsanız hoş geldiniz. Tablet çantası gibi görünse de aslında içerisine birçok eşyayı sığdırabileceğiniz bölmeli bir çanta. İçerisine koyduğunuz eşyaları bölmeleri sayesinde sınıflara ayırabilir bu sayede karmaşık bir görünümden uzak bir şekilde eşyalarınızı organize edebilirsiniz.

 

  1. Kilit Altında

Standart dolap kilitleri anahtarlı olduğunda anahtarı kaybedebiliyor numaralı kilide sahip olduğunda ise numarayı bazı zamanlar unutabiliyoruz. Harf kombinasyonuna göre şifre oluşturacağınız bu kilit ile sizin için anlamlı bir kelimeyle ya da rastgele harflerle bir şifre oluşturup kırılması daha zor şifreler oluşturabilirsiniz.

 

  1. Sevimli Bantlar

Bu tarz desenli bantlar kolay ulaşabilir olmadığından ya da farklı desenler için birden fazla bant almak durumunda kalabiliyoruz. Bu bantlar kalem formu kolaylık sağlarken farklı temalara sahip desenleriyle insanı cezbediyor. Bantları defterlerinizde kullanabileceğiniz gibi isterseniz kitaplarınızı onarırken kullanabilir ya da eşyalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response