Please assign a menu to the primary menu location under MENU

SporYaşam

Spor Yapmaya Motive Edecek 4 Altın Tavsiye

Spor için motive kaynakları
196views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Evet artık yaz bitti(maalesef).Öğrenciler okullarına çalışanlar iş yerlerine döndüler. Kimimiz rüyalarımızdaki tatili bu yaz yaşadık kimimiz ise yine umutlarını önümüzdeki yaza bıraktı. Artık bu sonbahar günlerini enerjik ve sağlıklı şekilde geçirmek için gerekli her şey bu yazımızda.

1.Yeni Spor Kıyafetleri

Genelde yeni kıyafetler aldığımız an onları denemek, giymek dışarı çıkmak isteriz ve genelde de olabildiğince kısa sürede bunu yaparız. Yeni spor kıyafetleri aldığınızda da hemen giymek isteyeceksiniz ve spor yapmak için direk sokaklara ya da salona koşacaksınız. Ayrıca arkadaşınızın ‘’Aa şortun çok güzelmiş nereden aldın?’’ demesi bile sizi mutlu edecektir.

Spor için motive kaynakları

 

2.Yeni Bir Kulaklık

Müzik, sporun ve hayatın olmazsa olmazı! Antremandan önce yeni hareketli şarkılar keşfedin ve temponuza göre bunları listeleyin. Jbl, Beats , Sony ve Philips gibi markaların sportif kulaklıklarını tercih edebilirsiniz. Jbl ve Philips’in bazı modellerinin fiyatları da gayet uygun!

lebron powerbeats 3 Spor için motive kaynakları

  • *Spotify’da spor yaparken dinleyebileciğiniz bazı listeler:
  • 1-Beast Mode
  • 2-Hot Rhytmic
  • 3-Latin Dance Cardio
  • 4-Motivation Mix
  • 5-HIIT Workout

 

3-Sağlıklı Yemek Tarifleri Öğrenin

Düzenli ve sağlıklı beslenmek bazı araştırmacılara göre spor yapmaktan çok daha önemli. O yüzden ne kadar spor yapsanız da önemli olan bunla birlikte sağlıklı beslenmek. Bunun için akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz  çok güzel uygulamalar var. Yummly, Keto Fit 365 gibi uygulamalarla hem sağlıklı yemekler yapabilir hem de kaç kalori aldığınızı öğrenebilirsiniz.

sporcu beslenmesi Spor için motive kaynakları

 

4-Çevrenizdekilere Spor Yaptığınızdan Bahsedin

Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize spor yaptığınızdan bahsedin. Onlarla yaptığınız egzersizleri ve hareketleri konuşun, Bu sayede belirli bir süre sonra kendinizi onlara kanıtlama çabası içine gireceksiniz ve sizin hakkınızda ‘’egzersiz yapıyor ama vücudunda hiçbir değişiklik yok..’’ diyebileceklerini düşünmek bile sizi yerinizden kaldırıp sporun yolunu tutmanıza sebep olacak.

dedikodu ile ilgili görsel sonucu

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Neler Yapmalısınız? Bu Rehber Tam Size Göre
İlginizi çekebilecek kaynak.

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response