Please assign a menu to the primary menu location under MENU

GenelSporYaşam

Xiaomi Mi Band Almanız İçin 10 Neden

182views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Güncel araştırmalara göre her gün en az 10 bin adım atmamız gerekiyor. Kimimiz telefonumuzdaki sağlık uygulamalarını bunun için kullansak da her zaman elde edilen sonuç doğru olmuyor. Bunun için geliştirilmiş bileklik şeklindeki adım ölçerler biçilmiş kaftan! Sizin için Xiaomi markasının Mi Band 2 adım ölçerini inceledik.

Sağlıklı uyuyup uyumadığınızı sizden iyi bilir!

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi olan kaliteli uykuyu adım ölçeriniz aracılığıyla ölçebilirsiniz. Sadece kaç saat uyuduğunuzu ölçmekle kalmıyor aynı zamanda kaç saat hafif kaç saat derin uyku uyuduğunuzu da hesaplıyor. Bütün bu verilere telefonunuzdaki Mi Fit uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Nabzınızı kaydedin.

Kalp ritminizi Mi Band sayesinde gün içinde takip edebilirsiniz. Tansiyon ve kalp hastalarının kullanımı için oldukça elverişli olan bu ürün nabız ölçümü sağlıyor ve kaydediyor.

Pil ömrü

Pil ömrü o kadar uzun ki 15 gün boyunca şarj etmeden kullanabilirsiniz. Şarjı bitmek üzereyken size bir titreşim gönderir ve led ekranda da şarjın bittiğine dair bir uyarı gösterir.

Alarm

Geniş bir ailede yaşıyorsunuz ama bütün aileyi uyandırmadan uyanmanız gerekiyor. Xiaomi bunu da düşünmüş, Mi Band’deki titreşimli alarm sayesinde ailenizdekileri rahatsız etmeden istediğiniz saatte uyanabilirsiniz. Bu sistem çocuklu aileler için oldukça elverişli.

Telefon bildirimlerinizi senkronize edin

Telefonunuzun sesinden bıktıysanız çözüm çok basit, Mi Band’inizi telefonunuzla senkronize edin, bildirim veya arama geldiğinde titreşimlerle haberdar olun.

Banyo yap, havuza gir, Mi Band asla etkilenmez!

Evet şaka gibi gelebilir ama bu ürün sudan da etkilenmiyor.

Bilekliğinizi kişiselleştirin!

Hep aynı siyah bandı takmak zorunda değilsiniz! Ekstradan alabileceğiniz bantlarla bilekliğini istediğin renkte kullanabilirsiniz.

E tabii bir de adım kaydetme özelliği var.

Adımlarını saymanın yanı sıra o adımların özelliklerini de ölçüyor. İster koşu, ister ip atlama isterseniz bisiklet olsun  yaptığınız aktiviteyi tespit edebiliyor.

Günlük aktivite hedefinize daha kolay ulaşın

Mi Band daha önceden hedef olarak belirlediğiniz adım sayısına ulaştığınızda sizi titreşimle bilgilendiriyor.

Günlük hareket miktarınızı arttırın

Yapılan araştırmalara göre saatte bir 5 dakika boyunca ayakta durmak daha uzun yaşamamızı sağlıyor. Mi Band bu araştırmaya dayanarak, uzun süre oturduğunuzda size bir titreşim gönderiyor ve hareket etmenizi sağlıyor. İşte bizi bizden çok düşünen bir adım ölçer!

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response