Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Yaşam

Yaz Sofrasına Hazırlık

164views
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sıcak yaz akşamlarının en keyif verici aktivitelerinden biri yemekli yaz davetleridir. Peki yazın iç açan cıvıltısını yaz sofralarına nasıl yansıtırız?

Yaz mevsiminde yediğimiz yemeklerin birçoğu şekil değiştirir, hafifler. Bunu göz önünde bulundurarak hafif yemeklerden oluşturduğunuz menüyü misafirlerinize yaz sofra nızda sunabilirsiniz.

Sofranıza renk katın!

Seramik tasarımcılarının yaz koleksiyonlarına göz atılması bu anlamda çok önemli. Özenle tasarlanmış seramik kapların yanı sıra günümüzde tekrar kullanılmaya başlanan emaye kaplara da göz atabilirsiniz.

Sofra nızı çiçeklerle şenlendirin!

Bir davet sofrasının neredeyse en önemli parçası çiçeklerdir. Klasik bir buket çiçek yerine kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz bir buket kullanabilirsiniz. Beğenerek yarattığınız bir buket çiçekle sofranızın ruhunu canlandırabilirsiniz.

Alerji gibi bir durum söz konusuysa sizin için de bir çözümümüz var. Mevsim meyvelerinden oluşturacağınız geniş bir meyve tabağıyla sofranıza renk katabilirsiniz. Yenilebilir bir şeyi kim sevmez ki!

Kıyafetlerimizi hafifletiyoruz. Peki masa örtüsünü neden hafifletmeyelim? Masa örtüsü yerine kullanabileceğiniz tarzda üretilmiş peştemal tasarımlarına göz atın! Tarzınıza ve sofranıza en uygununu seçin ve yerleştirin.

İlginizi çekebilir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Response